Android Wiki:Ochrana osobních údajů

Z Android Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Shrnutí[editovat]

Pokud stránky tohoto projektu pouze čtete, nejsou o vás shromažďovány žádné další údaje než údaje běžně zaznamenávané do protokolovacích záznamů libovolných webových serverů.

Pokud do projektu wiki.androidforum.cz přispíváte, zveřejňujete všechno, co takto vkládáte. Pokud něco napíšete, předpokládejte, že to bude uloženo navždy. To se týká článků, uživatelských i diskusních stránek. Některé výjimečné případy jsou zmíněny níže.

Identifikace autora[editovat]

Při zveřejňování svých změn na wiki můžete být buď přihlášeni, nebo nepřihlášeni.

Pokud jste přihlášeni, budete identifikováni svým uživatelským jménem. Tím může být vaše pravé jméno, pokud se tak rozhodnete, nebo libovolný pseudonym, podle vaší volby při zakládání uživatelského účtu.

Pokud nejste přihlášeni, budete identifikováni svou síťovou IP adresou. To je číselná adresa určující místo na Internetu, ze kterého jste k wiki připojeni. Podle způsobu vašeho připojení může toto číslo označovat pouze velkého poskytovatele internetového připojení, nebo přesněji vaši školu, zaměstnavatele nebo váš domácí počítač. Je možné, že s využitím znalosti vašich zájmů, které přímo či nepřímo ukazujete editací článků, vás podle této IP adresy mohou identifikovat i soukromí jednotlivci.

Pro motivované jednotlivce může být podle okolností jednoduché i těžké propojit vaši síťovou IP adresu s vaší skutečnou identitou. Proto pokud máte výrazné obavy o své soukromí, zřejmě byste se měli přihlásit a pracovat pod pseudonymem.

Sdílení informací se třetími stranami[editovat]

Tam, kde není stanoveno jinak, veškerý text vložený do projektu wiki.androidforum.cz je dostupný pro další použití za podmínek licence GFDL.

Správce této wiki neprodává ani nepředává soukromé údaje jako e-mailové adresy třetím stranám, s výjimkou případu, že s předáním takové informace budete souhlasit, nebo jí zákon předání takových údajů nařizuje.