Android Wiki:Vyloučení odpovědnosti

Z Android Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Wiki.androidforum.cz je otevřený internetový server, tzn. seskupení dobrovolníků, kteří vytvářejí databázi. Její principy dovolují komukoli s připojením k Internetu a webovým prohlížečem měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že nic, co zde naleznete, nemuselo být zkontrolováno a nemusí obsahovat úplné, přesné či spolehlivé informace.

To neznamená, že ve Wiki.androidforum.cz nemůžete najít hodnotné a přesné informace, ale je třeba si uvědomit, že Wiki.androidforum.cz nemůže žádným způsobem ručit za přesnost informací v ní uvedených. Tyto informace mohl změnit či poškodit někdo, jehož názory se neshodují s aktuálním stavem znalostí oboru, o kterém se chcete něco dozvědět. Snažíme se vytvořit metody, jak vybírat a nabízet nejspolehlivější verze článků.

Nikdo z autorů, přispěvatelů, správců, ani kdokoli jiný spojený s Wiki.androidforum.cz nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na těchto stránkách či na stránkách z nich odkazovaných.

Pochopte prosím, že informace zde nabízené jsou poskytovány zdarma a neexistuje žádná smlouva mezi vámi a majiteli či uživateli těchto stránek, vlastníky serverů, na kterých běží, jednotlivými přispěvateli, správci, či jakoukoli jinou osobou spojenou s Wiki.androidforum.cz.

Uvědomte si prosím, že informace zde uvedené mohou porušovat zákony země, ze které si je prohlížite. Wiki.androidforum.cz nepodporuje porušování zákonů. Zákony vaší země nemusí poskytovat širokou ochranu svobody slova, takže Wiki.androidforum.cz nemůže zodpovídat za případná porušení příslušných zákonů.