C:geo

Z Android Wiki
Přejít na: navigace, hledání
c:geo
C geo.png
Autor Carneo
Android Market ano
Cena zdarma
Licence full
Podobný software Kategorie:Turistika a geocaching
Diskuse diskuse
Webové stránky ne

c:geo je aplikace pro Android díky které máte přístup k funkcím geocachingu stále u sebe.

Před plným vyhledávání kešek se musíte přihlásit v menu nastavení, na stejné jméno a heslo jako máte na geocaching.com. Po zapnutí aplikace můžete najít cache během chvilky a to hned podle několika vyhledávacích údajů (adresy, GPS souřadnic, geocode, keyword, user name, owner a trackable), a hned po zapnutí aplikace automaticky zjistí Vaší polohu podle které můžete také vyhledávat. Po zadání údajů se vám zobrazí seznam všech kešek odpovídající tomu co jste zadali. V nastavení můžete zvolit druh hledaných kešek např. pouze multicache.

V seznamu je název kešky, druh kešky, typ kešky, vzdálenost, obtížnost terénu a obtížnost nalezení. Po výběru kešky se zobrazí všechny důležité informace o kešce jako je kód kešky, název lokace, GPS souřadnice, typ, uživatel. Pod těmito údaji se zobrazí Popis kešky popř. fotky nebo doprovodné texty, které popisují okolí nebo událost s kterou je keška spojena. Pod tímto seznamem můžou být uvedeny waypointy jako je např.nejbližší parkoviště, obchod atd... k těmto bodům se můžete nechat navigovat pomocí mapy nebo kompasu, který tato aplikace potřebuje. Pod waypointy může být nápověda a pod ní je seznam se všema logama tj. kdo kešku našel...

Pomocí klávesy menu se můžete na kešku nechat navigovat podle mapy nebo kompasu, nebo kešku jenom zobrazit na mapě. Keš můžete rovněž zalogovat (log visit). Od aktuální verze 0.23.5 je možné vybranou kešku zobrazit pomocí extérní aplikace wikitude (rozšířená realita).

Aplikace je od českého autora ale bohužel je zatím pouze v angličtině.

[1] [2]


Software aplikace.png
Zobrazit všechny aplikace

nebo jen doporučené

Software hry.png
Zobrazit všechny hry

nebo jen doporučené